Адміністративна відповідальність за податкові правопорушення
Питання/Тема
Стаття 1641 КУпАП. Порушення порядку подання декларації про доходи та ведення обліку доходів і витрат
...

...

Правопорушення, відповідальність за яке встановлено статтею 1641 КУпАП, полягає в порушенні фізичною особою вимог щодо обов'язкового подання декларацій про доходи, а також в недотриманні посадовою особою підприємства, установи, організації чи фізичною особою – підприємцем вимог щодо ведення обліку доходів та витрат.

Як бачимо, законодавець вважає правопорушенням саме неподання або несвоєчасне подання декларацій про доходи. У відповідності з нормою пункту 46.5 статті 46 ПК України, коли мова йде про декларацію про доходи, мається на увазі декларація про майновий стан і доходи, форма якої встановлюється з урахуванням особливостей, визначених пунктом 179.9 статті 179 ПК України. В зазначеній статті мова йдеться про декларацію з податку на доходи фізичних осіб, яка подається фізичними особами до 1 травня звітного (податкового) року у відповідності з вимогами статей 49 та 179 ПК України.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Поняття та склад адміністартивного правопорушенняСтаття 1631 КУпАП. Порушення порядку ведення податкового обліку, надання аудиторських висновківСтаття 1632 КУпАП. Неподання або несвоєчасне подання платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів (обов'язкових платежів)Стаття 1633 КУпАП. Невиконання законних вимог посадових осіб органів доходів і зборівСтаття 1634 КУпАП. Порушення порядку утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб і подання відомостей про виплачені доходиСтаття 1651 КУпАПСтаття 1666 КУпАП (частини 3-6)Стаття 18823 КУпАП. Перешкоджання уповноваженим особам органів доходів і зборів, Пенсійного фонду України, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування у проведенні перевірокЗвільнення від адміністративної відповідальності
Інформація про документ
Актуально з:
26.05.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію