Адміністративна відповідальність за податкові правопорушення
Питання/Тема
Стаття 1633 КУпАП. Невиконання законних вимог посадових осіб органів доходів і зборів
...

...

Для правильного тлумачення даної статті необхідно усвідомлювати окремі неточності вжитої юридичної термінології. Так, системне тлумачення норм законодавства, дає підстави прийти до висновку, що КУпАП під органами доходів і зборів розуміє систему контролюючих органів Державної фіскальної служби України.

В силу статті 41 ПК України контролюючими органами є органи доходів і зборів – центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування єдиної державної податкової, державної митної політики в частині адміністрування податків і зборів, митних платежів та реалізує державну податкову, державну митну політику, забезпечує формування та реалізацію державної політики з адміністрування єдиного внеску, забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями при застосуванні податкового та митного законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску, його територіальні органи.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Поняття та склад адміністартивного правопорушенняСтаття 1631 КУпАП. Порушення порядку ведення податкового обліку, надання аудиторських висновківСтаття 1632 КУпАП. Неподання або несвоєчасне подання платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів (обов'язкових платежів)Стаття 1634 КУпАП. Порушення порядку утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб і подання відомостей про виплачені доходиСтаття 1641 КУпАП. Порушення порядку подання декларації про доходи та ведення обліку доходів і витратСтаття 1651 КУпАПСтаття 1666 КУпАП (частини 3-6)Стаття 18823 КУпАП. Перешкоджання уповноваженим особам органів доходів і зборів, Пенсійного фонду України, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування у проведенні перевірокЗвільнення від адміністративної відповідальності
Інформація про документ
Актуально з:
26.05.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію