Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Адміністративна послуга
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які строки надання адміністративної послуги?
...

...

Частиною 1 статті 10, як і пунктом 5 частини першої статті 5 Закону України «Про адміністративні послуги», якою визначено основні вимоги до регулювання надання адміністративних послуг, запроваджується поняття граничного строку надання адміністративної послуги та передбачається, що такий строк має визначатися виключно законом.

Варто зазначити, що єдиний загальний строк надання адміністративної послуги відсутній, адже для кожного конкретного виду послуги він встановлюється окремо і, як правило, відображається в інформаційній картці такої адміністративної послуги (наприклад, строк видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби – п'ять робочих днів з дня отримання заяви; строк внесення установи (організації) до Реєстру неприбуткових установ та організацій – не більше 30 календарних днів з дня подання заяви). При цьому, суб'єкт надання адміністративних послуг надає адміністративну послугу, а центр надання адміністративних послуг забезпечує організацію надання такої послуги у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб'єктом звернення.

Закон України «Про адміністративні послуги» у статті 10 також передбачає загальне правило, що у разі, якщо законом не визначено граничний строк надання адміністративної послуги, цей строк не може перевищувати 30 календарних днів з дня подання суб'єктом звернення заяви та документів, необхідних для отримання послуги.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити