254.2
Питання/Тема
Радіоаматори
...

...

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про радіочастотний ресурс України» радіоаматорами є юридичні чи фізичні особи , які користуються радіочастотним ресурсом України без надання телекомунікаційних послуг. Діяльність радіоаматорів є некомерційною, спрямована на задоволення інтересів в галузі радіо, розвитку радіоспорту, наукової та технічної творчості і тд.

Порядок користування радіочастотним ресурсом аматорської службою радіозв'язку та аматорською службою радіозв'язку та аматорською супутниковою службою радіозв'язку встановлений Регламентом аматорського радіозв'язку України затверджений рішенням Національної комісії з питань регулювання зв'язку України від 21.10.2010 № 475. Регламент поширюється на всіх фізичних та юридичних осіб , які експлуатують або мають намір експлуатувати аматорські радіостанції на території України.

Розподіл смуг радіочастот аматорській службі радіозв'язку та аматорській супутниковій службі радіозв'язку здійснюється відповідно до Національної таблиці розподілу смуг радіочастот України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 15.12.2005 N 1208.

Експлуатація аматорських радіостанцій на території України здійснюється на дозвільній основі відповідно до Закону України «Про радіочастотний ресурс України».

В контексті рентної плати за спеціальне користування радіочастотним ресурсом України, то відповідно до ст. 254.2 ПК України радіоаматори не є платниками рентної плати.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію