252.4
Питання/Тема
Геологічні зразки та геологічний об’єкт природно-заповідного фонду
...

...

Відповідно до пункту 252.4. статті 252 Податкового кодексу України, до об'єкта оподаткування рентною платою за користування надрами для видобування корисних копалин не належать видобуті (зібрані) геологічні зразки (мінералогічні, палеонтологічні та інші геологічні колекційні зразки).

Відповідно до підпункту 252.4.3. пункту 252.4. статті 252 Податкового кодексу України, до об'єкта оподаткування рентною платою за користування надрами для видобування корисних копалин не належать корисні копалини, видобуті з надр під час створення, використання, реконструкції геологічних об'єктів природно-заповідного фонду, якщо використання цих корисних копалин не передбачає отримання економічної вигоди з передачею чи без передачі права власності на них.

До об'єктів природно-заповідного фонду належать: природні заповідники, біосферні заповідники, природні парки, регіональні ландшафтні парки, заказники, пам'ятки природи, заповідні урочища. Що ж стосується геологічних об'єктів природно-заповідного фонду, ними є визнані державою геологічна пам'ятки природи.[1]


[1] Закон України «Про природно-заповідний фонд України» від 16.06.1992 року N9 2456-ХІІ

close icon
Пов'язані питання/Теми
Інформація про документ
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію