223.2
Питання/Тема
Якщо суб'єкт сплатив акцизний податок при митному оформленні, чи потрібно йому подавати податкову декларацію з акцизного податку?
...

...

У п. 223.2 ПК України передбачено, що імпортер алкогольних напоїв та тютюнових виробів подає щомісяця не пізніше 20 числа наступного періоду контролюючому органу за місцем реєстрації декларацію акцизного податку. Таким чином, не зважаючи на те, що при митному оформленні платник подає митну декларацію, та проходить митний контроль, сплачує митні платежі, у тому числі акциз, він зобов'язаний також подати декларацію акцизного податку.

Експерт Taxlink
Юлія ЛАВРЕХА

close icon
Пов'язані питання/Теми
Інформація про документ
Елемент податку:
  • Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку
  • Вид платежу:
    Акцизний податок
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію