214.1.4
Питання/Тема
Як розраховується акцизний податок при роздрібній торгівлі підакцизною продукцією?
...

...

База оподаткування акцизним податком з роздрібного продажу підакцизних товарів становить вартість підакцизних товарів з урахування податку на додану вартість (пп. 214.1.4 ПК України). Водночас серед винятків, які не враховуються при визначенні суми ПДВ відсутній акцизний податок з роздрібних продажів (п. 188.1 ПК України), а отже, база ПДВ включає суму акцизного податку з роздрібного продажу.

Проте в листі ДФС України від 18.03.2015 р. № 9132/7/99-99-19-03-03-17 зазначені формули, відповідно до яких розмір акцизного податку при роздрібній торгівлі не враховуються при визначенні податкового зобов'язання з податку на додану вартість.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Інформація про документ
Елемент податку:
  • База оподаткування
  • Вид платежу:
    Акцизний податок
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію