197
Питання/Тема
Чи оподатковуються ПДВ операції з постачання товарів/послуг, поставлені виконавцю проекту міжнародної технічної допомоги?
...

...

Пунктом 197.11 статті 197 Податкового кодексу України (далі – ПК України) встановлюється, що від оподаткування ПДВ, зокрема, звільняються операції з постачання товарів та послуг на митній території України та ввезення на митну територію України товарів, що фінансуються за рахунок міжнародної технічної допомоги, яка надається відповідно до міжнародних договорів України, згода на обов'язковість яких надана у встановленому законодавством порядку.

Отже, звільняються від ПДВ операції з постачання товарів або послуг, які надаються в межах контрактів, фінансованих за міжнародними договорами з метою виконання проекту (програми) міжнародної технічної допомоги, у тому числі якщо такі товари/послуги постачаються на користь виконавця цього проекту (програми).

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити