197.9. Звільняються від оподаткування операції з постачання послуг, що надаються іноземним та вітчизняним суднам, які здійснюють міжнародні перевезення пасажирів, їхнього багажу і вантажів та оплачуються ними відповідно до законодавства України портовими зборами
Питання/Тема
Чи поширюється звільнення від оподаткування на операції з постачання послуг, що надаються іноземним та вітчизняним суднам у разі здійснення внутрішніх перевезень?
...

...

Згідно з пунктом 197.9 статті 197 ПК України, звільнені від сплати ПДВ операції з постачання послуг, що надаються іноземним та вітчизняним суднам, які здійснюють міжнародні перевезення пасажирів, їхнього багажу і вантажів та оплачуються ними відповідно до законодавства України портовими зборами.

Кодексом торговельного мореплавства України від 23 травня 1995 року № 176/95-ВР, із змінами та доповненнями, передбачено справляння у морських портах таких цільових портових зборів, як корабельний, причальний, якірний, канальний, маяковий, вантажний, адміністративний та санітарний.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Інформація про документ
Вид платежу:
Податок на додану вартість
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію