197.1.1. постачання продуктів дитячого харчування та товарів дитячого асортименту для немовлят за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України
Питання/Тема
Чи встановлений перелік продуктів дитячого харчування та товарів дитячого асортименту для немовлят, операції з постачання яких звільнені від сплати ПДВ?
...

...

Як зазначено в підпункті 197.1.1 пункту 197.1 статті 197 ПК України, звільняються від оподаткування операції з постачання продуктів харчування та товарів дитячого асортименту для немовлят за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України.

Станом на квітень 2015 року Кабінет Міністрів України так і не затвердив відповідний перелік.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію