170.6. Оподаткування виграшів та призів
Редакції документа
Питання/Тема
Чи виключається з бази оподаткування виграшу в лотерею розмір сплаченої ставки?
...

...

При виплаті гравцям виграшу в лотерею базою оподаткування є вся сума виграшу, і відповідно до підпункту 170.6.4. пункту 170.6. статті 170 ПК України під час нарахування (виплати) доходів у вигляді виграшів у лотерею або в інших розіграшах, які передбачають попереднє придбання платником податку права на участь у таких лотереях чи розіграшах, не беруться до уваги витрати платника податку у зв'язку з отриманням такого доходу.

close icon
Пов'язані питання/Теми
Інформація про документ
Актуально з:
28.12.2014
Елемент податку:
  • Порядок обчислення податку
  • Вид платежу:
    Податок на доходи фізичних осіб
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію