170.2. Оподаткування інвестиційного прибутку.
Редакції документа
Питання/Тема
Яка інвестиційна діяльність здійснюється за обов’язкової участі третіх осіб?
...

...

Згідно із Законом України «Про цінні папери та фондовий ринок», у відносинах щодо реалізації інвестиційних паперів зобов'язана бути залучена третя особа, а саме торговець цінними паперами.

Відповідно до пункту 8 статті 17 Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок», правочини щодо цінних паперів повинні вчинятися за участю або посередництвом торгівця цінними паперами, крім випадків:

·         розміщення емітентом власних цінних паперів;

·         викупу та продажу емітентом власних цінних паперів;

·         проведення  розрахунків  з  використанням  неемісійних цінних паперів;

·         розміщення казначейських зобов'язань України;

·         внесення  цінних  паперів до статутного (складеного) капіталу юридичних осіб;

·         дарування цінних паперів;

·         спадкування та правонаступництва цінних паперів;

·         вчинення правочинів, пов'язаних з виконанням судових рішень;

·         вчинення правочинів у процесі приватизації.

close icon
Пов'язані питання/Теми
Оподаткування доходів від операцій з інвестиційними активамиЯк оподатковується продаж інвестиційного активу, що був успадкований/подарований?Чим підтверджуються операції з інвестиційними активами?Чи можна при визначенні фінансового результату враховувати витрати, якщо розрахунок за інвестиційний актив проводився векселем?Чи можна підтвердити операцію з купівлі інвестиційного активу розпискою?Чи можна робити взаємозалік зустрічних однорідних вимог при розрахунку фінансового результату інвестиційної діяльності?Як посвідчувати копії документів для підтвердження інвестиційного прибутку?Чи можна враховувати інфляцію при розрахунку інвестиційного прибутку?Які наслідки використання цінних паперів з ознаками фіктивності при розрахунку фінансового результату інвестиційної діяльності?Як розраховується фінансовий результат інвестиційної діяльності в цілях оподаткування ПДФО?
Інформація про документ
Актуально з:
28.12.2014
Вид платежу:
Податок на доходи фізичних осіб
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію