170.11. Оподаткування іноземних доходів.
Редакції документа
Питання/Тема
Як отримати зарахування ПДФО, сплаченого в іноземній державі?
...

...

Умови зарахування за ПК України

Виходячи з підпункту 170.11.2 ПК України, зарахування сплачених за кордоном податків можливе за наявності декількох умов:

1)      таке зарахування передбачене міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України;

2)      наявності підтверджуючих документів щодо суми отриманого ним доходу з іноземних джерел та суми сплаченого ним податку в іноземній юрисдикції, оформлених відповідно до статті 13 ПК України.

Довідка про резидентство в цьому випадку не потрібна, оскільки зарахування здійснюється в державі резидентства особи, тобто той же державний орган, що вирішує питання резидентства особи, вирішує питання і про зарахування її податків. Проте, не виключено, що контролюючий орган вимагатиме довідку про підтвердження статусу резидента або реєстрації як самозайнятої особи для визначення, що застосовується угода про уникнення подвійного оподаткування з Україною на підставі того, що така особа є резидентом України.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
28.12.2014
Елемент податку:
  • Платник податку
  • Об'єкт оподаткування
  • База оподаткування
  • Ставка податку
  • Порядок обчислення податку
  • Строк та порядок сплати податку
  • Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку
  • Вид платежу:
    Податок на доходи фізичних осіб
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію