170.11. Оподаткування іноземних доходів.
Редакції документа
Питання/Тема
Чи включаються іноземні доходи до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу?
...

...

Відповідно до підпункту 170.11.1 ПК України, іноземний дохід включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку – отримувача. Тобто підпункт 163.1.1 включає в себе підпункт 163.1.3 ПК України, що некоректно з точки зору законодавчої техніки. Виходячи з цієї норми, робимо висновок, що стаття 164 та 165 ПК України, якими визначається склад загального оподатковуваного доходу, застосовується і до іноземних доходів, окрім випадків, коли прямо вказано протилежне.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
28.12.2014
Елемент податку:
  • Платник податку
  • Об'єкт оподаткування
  • База оподаткування
  • Ставка податку
  • Порядок обчислення податку
  • Строк та порядок сплати податку
  • Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку
  • Вид платежу:
    Податок на доходи фізичних осіб
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію