170.10.5
Питання/Тема
Концертні майданчики
...

...

Статтею 1 Закону України «Про гастрольні заходи в Україні» визначено, що концерт є видовищним гастрольним заходом певного підприємства, закладу, організації культури, творчого колективу або окремого виконавця за межами їх стаціонарних сценічних майданчиків.

Чинне законодавство України на надає тлумачення терміну «концертний майданчик», проте вказаним вище Законом визначено поняття «стаціонарний сценічний майданчик» – це сценічний майданчик, який належить переліченим вище особам на праві власності або регулярно використовується ними не менше одного року на підставі цивільно-правових угод.

З наведеного вище можна дійти висновку про аналогічність понять «концертний майданчик» та «стаціонарний сценічний майданчик», адже по суті своїй концертний майданчик є сценічним майданчиком, тобто спеціальною площадкою, призначеною для проведення видовищних заходів (концертів).

Використання вказаних вище сценічних майданчиків врегульовано Порядком організації та проведення гастрольних заходів, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 15.01.2004 року № 35.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Інформація про документ
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію