170.10. Оподаткування доходів, отриманих нерезидентами.
Редакції документа
Питання/Тема
За яких умов доходи нерезидента можуть бути звільнені від оподаткування?
...

...

Звільнення від оподаткування нерезидента здійснюється лише якщо це передбачено міжнародними угодами між Україною та державою резидентства особи, яка отримує доходи. Підстави та процесуальні аспекти такого звільнення передбачені статтею 103 та підпунктом 170.10 ПК України. Цими положеннями не передбачено як підставу звільнення довідку про сплату податку нерезидентом в державі його резидентства. На практиці ж і податкові органи, і суди часто вимагають таку довідку, посилаючись на статтю 13 ПК України.

Норми ПК України, які застосовуються для усунення подвійного оподаткування

Усунення подвійного оподаткування для нерезидентів або податкових агентів, які зобов'язані сплатити податок з доходів, виплачених нерезиденту

Усунення подвійного оподаткування для резидентів (щодо іноземних доходів)

стаття 103, підпункт 170.10 ПК України

пункти 13.3-13.5, 170.11 ПК України

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
28.12.2014
Елемент податку:
  • Порядок обчислення податку
  • Вид платежу:
    Податок на доходи фізичних осіб
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію