170.10. Оподаткування доходів, отриманих нерезидентами.
Редакції документа
Питання/Тема
В якому порядку оподатковуються доходи нерезидента, виплачені іншим нерезидентом?
...

...

Згідно з підпунктом 170.10.2 ПК України, у разі якщо доходи з джерелом їх походження в Україні виплачуються нерезиденту іншим нерезидентом, то вони мають зараховуватися на рахунок, відкритий таким нерезидентом у банку-резиденті, режим якого встановлюється Національним банком України. При цьому такий банк-резидент вважається податковим агентом під час проведення будь-яких видаткових операцій з такого рахунка.

Дія цього підпункту поширюється тільки на виплату доходу у безготівковій формі, так як наступним абзацом цього підпункту передбачено, що в разі виплати готівкою або в негрошовій формі нерезидентотримувач такого доходу зобов'язаний самостійно нарахувати та сплатити (перерахувати) податок до бюджету протягом 20 календарних днів після отримання таких доходів, але не пізніше закінчення строку його перебування в Україні.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
28.12.2014
Елемент податку:
  • Порядок обчислення податку
  • Вид платежу:
    Податок на доходи фізичних осіб
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію