170.10. Оподаткування доходів, отриманих нерезидентами.
Редакції документа
Питання/Тема
Які особливості оподаткування доходів нерезидентів від участі в гастрольних заходах?
...

...

Специфіка оподаткування доходів нерезидентів від участі в гастрольних заходах полягає і тому, що податковим агентом в такому випадку є суб'єкти господарювання – концертні майданчики, з якими безпосередньо укладаються договори оренди на провадження гастрольного заходу (підпункт 170.10.5 ПК України). Не є очевидним, чи можуть такі концертні майданчики бути нерезидентами.

При цьому, гастрольними заходами визначаються видовищні заходи (концерти, вистави, циркові, лекційно-концертні, розважальні програми, творчі вечори, виступи пересувних циркових колективів, пересувні механізовані атракціони типу «Луна-парк» тощо) за участю закладів культури (підприємств, установ чи організацій), у тому числі самостійних професійних колективів та виконавців сольних концертів. Проте, дія підпункту 170.10.5 ПК України не поширюється на благодійні гастрольні заходи, що проводяться відповідно до законодавства України. Це означає, що при проведенні благодійних гастрольних заходів відповідно до законодавства України діють загальні норми ПК України, а отже, податковим агентом є ФОП або юридична особа, які виплачують дохід нерезиденту.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
28.12.2014
Елемент податку:
  • Порядок обчислення податку
  • Вид платежу:
    Податок на доходи фізичних осіб
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію