170.10. Оподаткування доходів, отриманих нерезидентами.
Редакції документа
Питання/Тема
Які доходи нерезидента оподатковуються ПДФО за Податковим кодексом України?
...

...

Відповідно до підпункту 162.1.2 Податкового кодексу України (далі – ПК України), платником податку на доходи фізичних осіб (надалі – ПДФО) є фізична особанерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні.

Це загальне правило, виняток з якого встановлений у пункті 162.2 ПК України, – не є платником податку нерезидент, який отримує доходи з джерела їх походження в Україні і має дипломатичні привілеї та імунітети, встановлені чинним міжнародним договором України, щодо доходів, які він отримує безпосередньо від провадження дипломатичної чи прирівняної до неї таким міжнародним договором діяльності.

Пункт 163.2 ПК України встановлює об'єкт оподаткування нерезидента, яким є:

·         загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні;

·         доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання).

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
28.12.2014
Елемент податку:
  • Порядок обчислення податку
  • Вид платежу:
    Податок на доходи фізичних осіб
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію