170.10. Оподаткування доходів, отриманих нерезидентами.
Редакції документа
Питання/Тема
Чи оподатковується заробітна плата, нарахована (виплачена) нерезиденту юридичною особою, зареєстрованою за межами України?
...

...

За підпунктом 162.1.2 ПК України оподатковуються доходи нерезидента, якщо такі доходи джерелом з України. Підпункт 14.1.54 ПК України визначає, що доходом з джерелом походження з України є будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України (включаючи виплату (нарахування) винагороди іноземними роботодавцями), її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні. Таким чином, визначальною характеристикою віднесення заробітної плати до категорії доходів з джерелом їх походження з України є місце здійснення діяльності, за яку виплачується заробітна плата, а не статус роботодавця.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію