166.1
Питання/Тема
Які дії необхідно зробити платнику податків для отримання податкової знижки?
...

...

Платники податків, які за наслідками звітного податкового року мають право на податкову знижку, мають зробити наступні дії:

1) Подати декларацію про майновий стан (форма декларації міститься в додатку до Наказу Міністерства доходів та зборів № 793 від 11.12.2013 року «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи» (далі – Наказ № 793)) до 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

2) В даній податковій декларації заповнити додаток № 6, заповнивши відповідні рядки із зазначенням сум, які платник податку має право включити до податкової знижки.

3) Згідно з підпунктом 1) пункту 7 Наказу № 793 у додатку 6 до декларації "Перелік сум витрат, що включаються до складу податкової знижки згідно із статтею 166 розділу IV Податкового кодексу України" у колонці "Реквізити документів, які підтверджують витрати" відображаються реквізити відповідних платіжних та розрахункових документів, зокрема квитанцій, фіскальних або товарних чеків, прибуткових касових ордерів, копій договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Важливо зазначити, що оригінали вищезазначених документів залишаються у платника податку, який зобов'язаний зберігати їх протягом 1095 днів з моменту, що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації, тобто з 31 грудня наступного за звітним податкового року.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію