165.1.9
Питання/Тема
Чи оподатковується вартість спеціального одягу, неповернутого працівником під час звільнення?
...

...

Підпункт 165.1.9 пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу України встановлює, що вартість спеціального одягу, яким роботодавець забезпечує свого працівника, не включається до загального річного (місячного) оподаткованого доходу платника податку, тобто працівника.

Мається на увазі саме спеціальний одяг, що роботодавець зобов'язаний надати працівнику робота якого є шкідливою чи небезпечною і використання такого одягу є обов'язковим.

Крім того, законодавством чітко визначено, що спеціальний одяг працівнику надається у тимчасове користування на підставі трудових відносин між ним та роботодавцем. Таким чином, якщо працівник звільняється, він зобов'язаний повернути наданий йому роботодавцем у користування спеціальний одяг (а також інші засоби індивідуального захисту). Виключення складає одяг, граничний строк використання якого закінчився.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Що таке спеціальний (формений) одяг?
Інформація про документ
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію