165.1.38
Редакції документа
Питання/Тема
Чи потрібно декларувати суми вартості орденів, медалей, знаків, кубків, дипломів, грамот, квітів, якими відзначаються окремі категорії громадян?
...

...

Відповідно до підпункту 165.1.38 пункту 165.1 статті 165 ПК України, вартість орденів, медалей, знаків, кубків, дипломів, грамот та квітів, якими відзначаються працівники, інші категорії громадян та/або переможці змагань, конкурсів до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається.

При цьому, варто зазначити, що Інструкція щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи (затверджено Наказом Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 року № 793) не містить норм-приписів, якими встановлюється обов'язок декларування платником податків зазначених у підпункті 165.1.38 пункту 165.1 статті 165 ПК України видів доходів.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
28.12.2014
Елемент податку:
  • База оподаткування
  • Вид платежу:
    Податок на доходи фізичних осіб
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію