165.1.27
Редакції документа
Питання/Тема
За яких умов не оподатковується страхова виплата, страхове відшкодування або викупна сума що виплачується фізичній особі за договорами страхування, не пов’язаними з довгостроковим страхуванням життя?
...

...

Згідно з підпунктом 165.1.27 пункту 165.1. статті 165 ПК України сума страхової виплати, страхового відшкодування або викупна сума, отримана платником податку за договором страхування від страховика резидента, іншого ніж довгострокове страхування життя (у тому числі страхування довічних пенсій) та недержавне пенсійне забезпечення не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО), за наявності умов передбачених підпунктом 165.1.27 пункту 165.1. статті 165 ПК України.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
28.12.2014
Елемент податку:
  • База оподаткування
  • Вид платежу:
    Податок на доходи фізичних осіб
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію