Оподаткування власної сільськогосподарської продукції
Питання/Тема
Що вважається сільськогосподарською продукцією для цілей застосування підпункту 165.1.24. пункту 165.1 статті 165 ПК України?
...

...

На перший погляд при вживанні терміну «сільськогосподарська продукція» (далі – с/г продукція) всі ми, в принципі, розуміємо, про яку продукцію іде мова. Однак, якщо говорити про правове регулювання відносин в сфері виробництва та реалізації вказаного виду продукції, а також в сфері оподаткування такої діяльності, слід керуватися визначеною законодавством термінологією.

Визначення поняття с/г продукції наведено в декількох нормативно-правових актах, зокрема:

1) в Законі України «Про безпечність та якість харчових продуктів» від 23.12.1997 р. № 771/97-ВР, в якому під с/г продукцією розуміються сільськогосподарські харчові продукти тваринного і рослинного походження, що призначені для споживання людиною у сирому або переробленому стані як інгредієнти для їжі.

2) в Законі України «Про аграрні розписки» від 06.11.2012 р. № 5479-VI сільськогосподарською продукцією є продукція, перелік якої визначений у групах 01 – 14 розділів I та II Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності згідно із Законом України «Про Митний тариф України» від 19.09.2013 р. № 584-VII.

...

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію