Оподаткування власної сільськогосподарської продукції
Питання/Тема
Про які розміри земельних ділянок іде мова у підпункті 165.1.24. пункту 165.1 статті 165 ПК України?
...

...

Підпунктом 165.1.24. пункту 165.1 статті 165 ПК України передбачено, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включаються доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України.

Як бачимо, в самому ПК України відсутнє посилання на конкретну статтю Земельного кодексу України, якою встановлюються розміри таких земельних ділянок, в той же час норма  містить вказівку на те, що такі ділянки надаються. Виходячи з вказаного, є всі підстави для висновку про те, що мова іде про ділянки, що можуть бути надані безоплатно, розмір яких визначений статтею 121 Земельного кодексу України від 25.10.2001 р. № 2768-III  (далі – ЗК України). Саме на неї посилаються податківці  у своїх листах.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію