165.1.10
Питання/Тема
З чого складається грошове забезпечення військовослужбовців?
...

...

Військовослужбовці та прирівняні до них особи при проходженні військової служби щомісячно отримують грошове забезпечення, тобто матеріальну винагороду за службу.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 № 1294 «Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Саме цією постановою було упорядковано грошове забезпечення військовослужбовців та прирівняних осіб та визначено схеми посадових окладів.

Посадовий оклад залежить від посади, яку займає військовослужбовець, а оклади за військовим (спеціальним) званням, які є відносно сталими сумами, на відміну від надбавок, винагород та премій, які залежать від різноманітних обставин.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію