165.1.10
Питання/Тема
Чи стягується з сум грошового та майнового забезпечення чи утримання військовий збір?
...

...

Згідно з нормою статті 161 Підрозділу 10 прикінцевих та перехідних положень ПК України, тимчасово, до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України, встановлюється військовий збір. Платниками такого збору є особи, визначені пунктом 162.1 статті 162 ПК України, тобто, платники податку на доходи фізичних осіб. Об'єктом оподаткування, при цьому, є доходи, які визначені статтею 163 ПК України. В свою чергу, доходи передбачені статтею 165 Податкового кодексу України, не підлягають до обкладання податком на доходи фізичних осіб, а отже, і військовий збір з них не сплачується.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію