164.2.19.
Редакції документа
Питання/Тема
Чи потрібно органам Пенсійного фонду подавати податковий розрахунок за формою № 1ДФ у разі виплати пенсій пенсіонерам?
...

...

Згідно з пунктом 168.3 статті 168 ПК України розрахунок податкових зобов'язань з оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого у джерела його виплати, проводиться податковим агентом (у тому числі роботодавцем, органами Пенсійного фонду України) , поняття якого визначено підпунктом 14.1.180 пункту 14.1 статті 14 ПК України.

Особи, які відповідно до ПК України мають статус податкових агентів, зобов'язані подавати у строки, встановлені ПК України для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду. Запровадження інших форм звітності з зазначених питань не допускається (підпункт "б" пункту 176.2 статті 176 ПК України).

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Чи оподатковується ПДФО дохід ФО у вигляді пенсії або щомісячного грошового утримання, якщо їх розмір перевищує три розміри мінімальної заробітної плати у розрахунку на місяць?Яка ставка податку щодо доходів, нарахованих (виплачених, наданих) у вигляді пенсій, якщо база оподаткування для місячного оподатковуваного доходу перевищує три розміри мінімальної заробітної плати? Чи оподатковується військовим збором дохід ФО у вигляді пенсії, у тому числі, якщо він перевищує граничний розмір? Чи передбачено на законодавчому рівні «звільнення» від оподаткування пенсій? Чи відповідає оподаткування пенсій вимогам статей Конституції України та основним засадам податкового законодавства України? Хто належить до учасників бойових дій під час Другої світової війни?Що таке пенсія з іноземних джерел?Що таке щомісячне довічне грошове утримання?Як визначаються ветерани війни та особи, на яких поширюється Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»?Які пільги передбачені Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»?
Інформація про документ
Актуально з:
28.12.2014
Елемент податку:
  • База оподаткування
  • Вид платежу:
    Податок на доходи фізичних осіб
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію