164.2.19.
Редакції документа
Питання/Тема
Чи оподатковується військовим збором дохід ФО у вигляді пенсії, у тому числі, якщо він перевищує граничний розмір?
...

...

Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» передбачено, що оподаткування доходів військовим збором продовжено до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.

Відповідно до пункту 16 прим. 1 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі – ПК України), платниками збору є особи, визначені пунктом 162.1 статті 162 ПК України, а саме фізичні особирезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні.

Об'єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 ПК України.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Чи оподатковується ПДФО дохід ФО у вигляді пенсії або щомісячного грошового утримання, якщо їх розмір перевищує три розміри мінімальної заробітної плати у розрахунку на місяць?Яка ставка податку щодо доходів, нарахованих (виплачених, наданих) у вигляді пенсій, якщо база оподаткування для місячного оподатковуваного доходу перевищує три розміри мінімальної заробітної плати? Чи потрібно органам Пенсійного фонду подавати податковий розрахунок за формою № 1ДФ у разі виплати пенсій пенсіонерам? Чи передбачено на законодавчому рівні «звільнення» від оподаткування пенсій? Чи відповідає оподаткування пенсій вимогам статей Конституції України та основним засадам податкового законодавства України? Хто належить до учасників бойових дій під час Другої світової війни?Що таке пенсія з іноземних джерел?Що таке щомісячне довічне грошове утримання?Як визначаються ветерани війни та особи, на яких поширюється Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»?Які пільги передбачені Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»?
Інформація про документ
Актуально з:
28.12.2014
Елемент податку:
  • База оподаткування
  • Вид платежу:
    Податок на доходи фізичних осіб
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію