164.2.18.
Редакції документа
Питання/Тема
Чи стягується військовий збір з доходу, отриманого платником податку за зданий (проданий) ним брухт дорогоцінних металів?
...

...

Згідно з пунктом 161 Розділу 10 Перехідних положень ПК України, тимчасово, до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України, встановлюється військовий збір. При цьому, об'єктом оподаткування збором є доходи, визначені статтею 163 ПК України. Тобто, фактично, військовий збір справляється з усіх доходів, з яких, за законодавством, стягується податок на доходи фізичних осіб. Враховуючи те, що доходи, отримані платником податку за зданий (проданий) ним брухт дорогоцінних металів включаються до загального місячного (річного) доходу, військовий збір з таких доходів стягується за ставкою 1,5 %.

Детальніше щодо стягнення військового збору дивись відповідне аналітичне дослідження.

Юрист-аналітик Taxlink

Анна ГОЛОВАЦЬКА

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію