141.3
Питання/Тема
Що є об’єктом оподаткування податком на прибуток при виконанні угод про розподіл продукції?
...

...

Особливості сплати податку за угодами про розподіл продукції передбачено статтею 336 ПК України.

Зокрема, відповідно до пункту 336.1 статті 336 ПК України податок на прибуток сплачується інвестором (оператором) з прибутку, отриманого інвестором (інвесторами) від виконання угод про розподіл продукції, у розмірах, встановлених цим Кодексом на дату укладення угоди про розподіл продукції, з урахуванням статті 340 цього Кодексу.

Об'єктом оподаткування податком на прибуток підприємств є прибуток інвестора (інвесторів), який визначається виходячи з вартості прибуткової продукції, визначеної відповідно до законодавства про розподіл продукції, набутої інвестором (інвесторами) та/або оператором у власність у результаті розподілу продукції, зменшеної на суму сплаченого інвестором єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а також на суму інших витрат (включаючи накопичені витрати при виконанні робіт до появи першої прибуткової продукції), пов'язаних з виконанням угоди, але які не відшкодовуються (не підлягають відшкодуванню) компенсаційною продукцією відповідно до угоди.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Що таке угода про розподіл продукції?Які податки зобов’язаний сплачувати інвестор під час виконання угоди про розподіл продукції?Чи зобов’язаний інвестор зареєструвати угоду про розподіл продукції в органі доходів і зборів?Яка передбачена відповідальність у разі нереєстрації угоди про розподіл продукції у контролюючому органі?Який порядок зняття угоди про розподіл продукції у органі доходів у зборів?Що є доходом від виконання угод про розподіл продукції?Що є витратами при виконанні угоди про розподіл продукції?Яка ставка податку передбачена для отриманого прибутку за угодою про розподіл продукції?Який порядок обліку та звітності з податку на прибуток за угодою про розподіл продукції?Хто буде нараховувати та сплачувати податок на прибуток у разі укладення багатосторонньої угоди про розподіл продукції або якщо інвестором виступає об’єднання юридичних осіб?Хто буде нести відповідальність за невчасну сплату або несплату податку до бюджету з податку на прибуток у разі виконання угоди про розподіл продукції?
Інформація про документ
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію