141.1
Питання/Тема
Яким чином розраховується оподатковуваний дохід страховика за договорами страхування?
...

...

Відповідно до підпункту 134.1.4 пункту 134.1. статті 134 ПК України об'єктом оподаткування податку на прибуток підприємств є дохід за договорами страхування, визначений згідно з підпунктом 141.1.2 пункту 141.1 статті 141 ПК України, яким передбачено, що він розраховується як сума страхових платежів, страхових внесків, страхових премій, нарахованих за договорами страхування і співстрахування. При цьому страхові платежі, страхові внески, страхові премії за договорами співстрахування включаються до складу об'єкта оподаткування страховика тільки в розмірі його частки страхової премії, передбаченої договором співстрахування.

До суми цих доходів застосовуються ставки податку на прибуток підприємств у розмірі 3 відсотків та 0 відсотків, відповідно до пункту 136.2. статті 136 ПК України.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію