141.1
Питання/Тема
Яким чином оподатковуються сума страхових платежів, страхових внесків, страхових премій за договорами перестрахування?
...

...

Характеризуючи порядок оподаткування страхових платежів, страхових внесків, страхових премій за договорами перестрахування, важливо звернути увагу, що згідно з підпунктом 141.1.2 пункту 141.1. статті 141 ПК України об'єктом оподаткування страховика, до якого застосовується ставка у розмірі 3 та 0 відсотків, розраховується як сума страхових платежів, страхових внесків, страхових премій, нарахованих за договорами страхування і співстрахування. При цьому страхові платежі, страхові внески, страхові премії за договорами співстрахування включаються до складу об'єкта оподаткування страховика тільки в розмірі його частки страхової премії, передбаченої договором співстрахування.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію