Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід
|
Реєстрація

Ru

En

Ua

Про нас

Унікальна інтерактивна платформа податкових знань Taxlink

Ми знаємо, скільки часу Ви витрачаєте на пошук необхідної перевіреної інформації, щоб знайти найбільш правильне рішення для свого бізнесу. Час – це незамінний ресурс.

Ми розуміємо, наскільки важлива актуальність відповідей на питання, адже саме на Ваших плечах лежить відповідальність за успішність справи. Ми бачимо, наскільки важливо для Вас мати професійний ресурс для роботи і якою важливою є довіра до його експертів.

Легкість у використанні та «інтелектуальність» обраного Вами софту – важливий аспект. Розуміючи саме Ваші потреби, ми створили інноваційну платформу податкових знань Taxlink. Для юриста, бухгалтера та керівника будь-якого рівня. Для бізнесу, для всіх, хто цікавиться податками.

Є, як мінімум, дві наші основні переваги, якими ми пишаємось і з радістю ділимось з Вами.

Це інтелектуальність платформи і її унікальний функціонал.

TaxLink це:

Продовження нарощування та вдосконалення існуючого функціоналу заради того, щоб Вам було зручно та легко користуватись платформою.
Задоволення усіх Ваших потреб у галузі оподаткування. Відтепер тепер Ви не будете витрачати час на пошуки інформації
Ресурс, якому можна довіряти! Він буде відмінним помічником як для кваліфікованого професіонала, так і для простого платника податків.
Платформа – помічник юриста, бухгалтера та керівника будь-якого рівня.
Використання інтелектуального, а не формального підходу до зв’язків, ключових слів і, власне, самого викладу матеріалів.
Проект, що був створений не лише завдяки кропіткій праці великої команди досвідчених та молодих юристів, а також за безпосередньої участі та сприяння з боку Національної школи суддів України.
Унікальна інтерактивна платформа податкових знань і консультацій, яка поєднує в собі 12-річний досвід ЮК Jurimex (в ТОП 20 кращих в Україні) та інноваційні підходи у побудові інформаційних баз даних. .
Дуже зручний у використанні функціонал платформи . Для роботи з нею потрібен лише доступ до мережі Інтернет, жодних дисків та щоденних оновлень вручну!

Проект Taxlink

Ми врахували інтереси, як індивідуальних користувачів, так і корпоративних клієнтів. Розробили по кілька оптимальних пакетних рішень для кожного. А вартість підключення Вас приємно здивує.

Ми дбаємо про наших клієнтів та передплатників і раді запропонувати Вам послуги платформи податкових знань Taxlink.

Ми проводимо вебінари, семінари та тренінги на теми оподаткування. Також організовуємо корпоративне навчання Вашого персоналу.

Також однією з наших переваг є піклування про кожного нашого клієнта: всі Ваші завдання були виконані, а питання опрацьовані завдяки знанням експертів Taxlink. Кожен має можливість отримувати професійні консультації. Це одна з наших переваг. А ще кожен наш клієнт має персонального менеджера, який завжди допоможе Вам у вирішенні будь-яких питань співробітництва та роботи на сайті.

Taxlink це проект, що виріс не лише завдяки кропіткій праці великої команди досвідчених та молодих юристів, а також за безпосередньої участі та сприяння Національної школи суддів України.

Все про податки в Україні | сервіс Taxlink

Запорукою успіху Taxlink є високий рівень підготовки спеціалістів з податкового права, знання українського законодавства та уміння його застосовувати на практиці.

Ми сформували згуртовану команду однодумців, які мають значний досвід та ґрунтовні професійні знання. Наші спеціалісти – це не лише юристи, це також податкові адвокати, бухгалтери, аудитори, які є найкращими у своїй галузі знань, висока якість надання юридичних послуг для яких є  стандартом. Потужна команда спеціалістів Taxlink  поєднує у собі професійні знання, помножені на значний практичний досвід, в результаті чого наші клієнти отримують високоякісну та вчасну податкову допомогу.

 

Основна мета нашої команди – зробити податки зрозумілими для всіх і кожного, сформувати найбільш повну і вичерпну базу податкових знань, яка стане у нагоді всім, хто має питання про податки. Щодня ми працюємо заради того, щоб  ви могли спокійно займатись улюбленою справою. Комфорт,  індивідуальний підхід та персональна відповідальність за якість наданих юридичних послуг – принцип роботи Taxlink.

Знання податкового законодавства України та інших держав, орієнтація на успішний для клієнта результат справи, застосування комплексних та інноваційних рішень, активна законотворча діяльність – основні орієнтири злагодженої команди спеціалістів Taxlink.

 

Ми ніколи не зупиняємось на досягнутому – постійний процес пошуку і дискусії вважаємо єдиним правильним варіантом на шляху до істини, у якій народжується вирішення найскладніших юридичних питань.

АБВГҐДЕЄЖЗИІЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ
Ігор Бєліцький
Юрист практики податкового права ЮК Jurimex Експерт Taxlink Член Асоціації податков
Детальніше
Віта Форсюк
Старший юрист ЮК Jurimex Адвокат Керівник практики податкового права ЮК Jurimex Ек
Детальніше
Віта Цінчик
Юрист-аналітик Taxlink з практики пенсійного та соціального забезпечення громадян
Детальніше
Данило Гетманцев
Почесний президент юридичної компанії Jurimex Адвокат Доктор юридичних наук Професор кафед
Детальніше
Костянтин Чарторийський
Старший юрист практики податкового права ЮК Jurimex Експерт Taxlink
Детальніше
Мирослава Нечай
Старший юрист практики податкового права ЮК Jurimex Експерт Taxlink
Детальніше
Наталія Бойко
Старший юрист практики податкового права ЮК Jurimex Експерт Taxlink
Детальніше
Оксана Музика-Стефанчук
Доктор юридичних наук Професор кафедри  конституційного, адміністративного та міжнар
Детальніше
Олена Орлюк
Доктор юридичних наук Професор Завідувач кафедри інтелектуальної власності юридично
Детальніше
Олена Шутька
Експерт з питань фінансового та податкового обліку, аудиту Тaxlink
Детальніше
Ткаченко Олена
Експерт з питань бухгалтерського та податкового обліку, трудового законодавства.
Детальніше
Юрій Крайняк
Керуючий партнер ЮК Jurimex Керівник практики медіа права ЮК Jurimex Член Асоціації прав
Детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити