Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Про нас
Вхід/Реєстрація
Тестовий доступ
Про clubcard
Розділи та сервіси TaxLink

Ru

За підтримки Національної школи суддів
Податковий кодекс України (коментований)
Митний кодекс України (коментований)
Податкова аналітика
TaxLink новини
Податкова судова практика

Найближчі події

Українська народна премія – 2018

Презентації 01 Червня 2018

Святковий семінар "День бухгалтера" у м.Дніпро

Семінари 09 Липня 2018

Рекомендуємо

Журнал
Липень 11, 2018
Податок на виведений капітал: що пропонують?
6 липня на сайті Верховної Ради України з’явився текст проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (№8557) щодо податку на виведений капітал. Законопроектом передбачена концептуальна зміна корпоративного оподаткування в України – замість обкладення податком прибутку, визначеного шляхом коригування фінансового результату (а він розраховується за даними фінансової звітності) на різниці, вказані в Податковому кодексі України (далі — ПК України), пропонується впровадити модель оподаткування прибутків тоді, коли вони виводяться з обороту і не використовуються для реінвестування у бізнес.
Новини Детальніше
Червень 07, 2018
Позапланові перевірки за ухвалою слідчого судді: позиція ВС
23 травня 2018 року Велика Палата Верховного Суду задовольнила касаційну скаргу суб’єкта господарювання щодо ухвал слідчих суддів про призначення позапланових перевірок, в тому числі податкових, в рамках кримінального провадження 
Новини Детальніше
Податковий кодекс України

Питання, що часто ставляться

 • Червень 19, 2018
  Наш працівник водій автотранспортного засобу під час відрядження оплатив 09.04.2018 за послуги 486,00 грн, у т. ч. ПДВ – 81,00 грн, авансовий звіт здав 18.04.218 (аванс на відряження не видавався, повернули витрати на відрядження 18.04.2018)
  Показати відповідь
 • Червень 19, 2018
  Доброго дня, прошу вашої допомоги у вирішенні такого питання. Наше підприємство має кредиторську заборгованість перед контрагентами, що знаходяться в зоні АТО. Первинні документи, договори тощо, які підтверджують виникнення заборгованості, знаходиться в зоні АТО.
  Показати відповідь
 • Червень 19, 2018
  Як бути з акцизом після повернення алкогольної продукції?
  Показати відповідь
 • Червень 19, 2018
  Доброго дня! Наше підприємство уклало договір комісії з комітентом, який є постачальником послуг передплаченого мобільного телефонного зв’язку, на розповсюдження та продаж стартових пакетів.
  Показати відповідь
 • Червень 19, 2018
  За результатами роботи у 2017 році працівнику було нараховано та виплачено одноразову премію у розмірі 1000 грн. Чи включається ця одноразова премія до розрахунку середньої заробітної плати?
  Показати відповідь
 • Червень 19, 2018
  Підкажіть, будь ласка, у травні 2018 р. отримали акт виконаних робіт від постачальника за 23.02.2017. Як правильно провести цей акт в бухгалтерському обліку – за 2017р рік чи проводити в 2018 р.?
  Показати відповідь
Національна школа суддів України

Національна школа суддів України РЕКОМЕНДУЄ Taxlink!

 

Ми хочемо повідомити, що на всіх стратегічних етапах розроблення платформи до нас активно долучалась Національна школа суддів України, яка і зараз продовжує активно підтримувати наші ідеї та брати участь в удосконаленні платформи. Національна школа суддів України здійснює спеціальну підготовку кандидатів на посаду судді, підготовку та навчання суддів з метою підвищення рівня кваліфікації; підготовку працівників апаратів судів; проведення наукових досліджень з питань удосконалення судового устрою, статусу суддів і судочинства; вивчення міжнародного досвіду організації діяльності судів.

 

Така співпраця допомогла залучити суддів адміністративних судів до роботи з платформою. Наразі на платформі зареєстрована велика кількість суддів адміністративних судів, кожен з яких може брати участь в обговоренні матеріалів платформи, доповнювати їх своїми позиціями.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Наші партнери