Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Про нас
Вхід/Реєстрація
Тестовий доступ
Про clubcard
Розділи та сервіси TaxLink

Ru

За підтримки Національної школи суддів
Податковий кодекс України (коментований)
Митний кодекс України (коментований)
Податкова аналітика
TaxLink новини
Податкова судова практика

Найближчі події

Конкурс студентських робіт

Презентації 01 Червня 2017

НОВІ ЗМІНИ В ТРУДОВОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ: ДО ЧОГО ГОТУВАТИСЯ ТА ЯК УНИКНУТИ ШТРАФІВ?

Семінари 26 Квітня 2018

Рекомендуємо

Журнал
Грудень 04, 2017 Як правильно подати документи для розблокування ПН/РК?

Для розблокування податкових накладних/розрахунків коригування платникові ПДВ потрібно подати до ДФС України письмове пояснення, копії документів, що підтверджують реальність операції та Таблицю даних платника.

Новини Детальніше
Грудень 04, 2017
«Під час комітетських слухань на екран виводилися податкові накладні з нецензурною лексикою. Схемники цинічно насміхаються над фіскальною службою та СМКОР», - Т. Острікова
Про основні недоліки СМКОР, скарги платників податків, бездіяльність регуляторів та безпорадність бізнесу, а також імовірні шляхи виходу з цієї критичної ситуації TaxLink розповіла член Комітету ВР з питань податкової та митної політики, народний депутат Тетяна Острікова.
Новини Детальніше
Податковий кодекс України

Питання, що часто ставляться

 • Березень 15, 2018
  Добрий день! Фізична особа - підприємець (єдиний податок 2 група) сплатила готівкою через відділення банку 20.02.2014 єдиний соціальний внесок із заробітної плати співробітників за січень 2014 р. 26.12.2017 було отримано рішення від ГУ ДФС у м. Києві про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несвоєчасну сплату єдиного внеску у зв'язку з тим, що кошти поступили на рахунок ДФС 24.02.2014. 12.01.2018 було відправлено скаргу на податкове рішення до ДФСУ та надано копію ...
  Показати відповідь
 • Березень 15, 2018
  Доброго дня! У підприємства наявна дебіторська заборгованість, що виникла внаслідок здійснення передплати постачальнику за товари (послуги): 28.02.2015 – акт наданих послуг на суму 100 000 грн 04.03.2015 – оплата за надані послуги в розмірі 150 000 грн. Строк позовної давності в договорі не встановлювався, 3-річний термін спливає у березні 2018 року. Строк дії договору встановлювався до 31.12.2015, а в частині розрахунків – до повного виконання. Грошові кошти ми не отримаємо назад.
  Показати відповідь
 • Березень 15, 2018
  Доброго дня. Наше підприємство – резидент України, веде бухгалтерський облік згідно з міжнародними стандартами. Підприємство планує укласти договір з юридичною особою – резидентом України на поставку обладнання та послуг, умовами якого передбачена відстрочка оплати на 6 місяців від дати поставки, але з валютною складовою.
  Показати відповідь
 • Березень 15, 2018
  Здравствуйте. Ситуация следующая. Между компанией А (Покупатель) и компанией Б (Поставщик) заключен договор на поставку товара. Условия: предоплата в размере 1000,00 грн, в т.ч. НДС (условно). При этом зарегистрирована налоговая накладная на предоплату, товар не отгружен. У компании А (Заказчик) есть договор на оказание услуг с компанией В (Исполнитель), за которые компания В не получила оплату. Компания Б заключает с компанией В договор поручительства за выполнение обязательств компании А.
  Показати відповідь
 • Березень 15, 2018
  Добрий день!!! Директор підприємства, їдучи у відрядження за кордон, часто за свої власні кошти (євро) купляє для підприємства МШП (ножі, пили, інші інструменти для виробничого процесу). Після відрядження приносить чеки у валюті євро в бухгалтерію для відшкодування. Чи можна відшкодовувати такі витрати керівнику у гривні і чи не суперечить це вимогам чинного законодавства. Дякую!
  Показати відповідь
 • Березень 15, 2018
  Добрий день! За минулий рік 2016 р. був збиток, в яку графу Декларації з прибутку за 2017 р. його перенести? І чи впливає збиток за 2016 р. за Декларацією з прибутку на періодичність звітування в 2018 р.?
  Показати відповідь
Національна школа суддів України

Національна школа суддів України РЕКОМЕНДУЄ Taxlink!

 

Ми хочемо повідомити, що на всіх стратегічних етапах розроблення платформи до нас активно долучалась Національна школа суддів України, яка і зараз продовжує активно підтримувати наші ідеї та брати участь в удосконаленні платформи. Національна школа суддів України здійснює спеціальну підготовку кандидатів на посаду судді, підготовку та навчання суддів з метою підвищення рівня кваліфікації; підготовку працівників апаратів судів; проведення наукових досліджень з питань удосконалення судового устрою, статусу суддів і судочинства; вивчення міжнародного досвіду організації діяльності судів.

 

Така співпраця допомогла залучити суддів адміністративних судів до роботи з платформою. Наразі на платформі зареєстрована велика кількість суддів адміністративних судів, кожен з яких може брати участь в обговоренні матеріалів платформи, доповнювати їх своїми позиціями.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Наші партнери