Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Про нас
Вхід/Реєстрація
Тестовий доступ
Про clubcard
Розділи та сервіси TaxLink

Ru

За підтримки Національної школи суддів
Податковий кодекс України (коментований)
Митний кодекс України (коментований)
Податкова аналітика
TaxLink новини
Податкова судова практика

Найближчі події

Конкурс студентських робіт

Презентації 04 Вересня 2017

Книги з оподаткування від експертів TAXLINK та юристів JURIMEX

Презентації 10 Листопада 2017

Рекомендуємо

Журнал
Грудень 04, 2017
Як правильно подати документи для розблокування ПН/РК?

Для розблокування податкових накладних/розрахунків коригування платникові ПДВ потрібно подати до ДФС України письмове пояснення, копії документів, що підтверджують реальність операції та Таблицю даних платника.

Новини Детальніше
Грудень 04, 2017
«Під час комітетських слухань на екран виводилися податкові накладні з нецензурною лексикою. Схемники цинічно насміхаються над фіскальною службою та СМКОР», - Т. Острікова

Про основні недоліки СМКОР, скарги платників податків, бездіяльність регуляторів та безпорадність бізнесу, а також імовірні шляхи виходу з цієї критичної ситуації TaxLink розповіла член Комітету ВР з питань податкової та митної політики, народний депутат Тетяна Острікова.

Новини Детальніше
Податковий кодекс України

Питання, що часто ставляться

 • Листопад 15, 2017
  Доброго дня! Прошу уточнити ситуацію з точки зору правильності. На підставі проведеної позапланової перевірки в 2016 році за розрахунками з одним із постачальників за 2014 рік було визнано безтоварність операцій. У грудні 2016 р. були виставлені ППР. Компанія скористалася правом оскаржувати акт перевірки в першій інстанції. У травні 2017р. вимоги компанії не були задоволені і компанія приймає рішення сплатити узгоджене податкове зобов'язання. Було сплачено суму заниження ПДВ + штраф + пеню.
  Показати відповідь
 • Листопад 15, 2017
  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи особа має право внесення сум сплаченого акцизного податку при ввезенні пального на митну територію України ДО реєстрації платником акцизного податку до податкового кредиту, якщо вона надалі була зареєстрована як платник акцизного податку?
  Показати відповідь
 • Грудень 01, 2017
  В приложении я вам высылаю Инвойс и таможенную декларацию. Вопрос: какую ставку НДС я должен применить к бесплатной отгрузке? Имею ли я право на налоговый кредит? Отражать ли доход при бесплатной передаче, соответственно право на расходы. Спасибо за ответ.
  Показати відповідь
 • Грудень 01, 2017
  При растаможивании импортного товара брокером была добавлена стоимость, мотивируя, что занижена цена. Нами уплочен импортный НДС с учетом повышения и взят к учету в декларации текущего месяца. Через 2 месяца таможня приняла нашу стоимость и сделала акт коригування. Разница в сумме вернулась нам на карточку в таможне. Вопрос: нужно ли нам составлять УР к той декларации? И если было в той декларации начисление, нужно начислять штраф и пеню? Если да – но это не наша ошибка!
  Показати відповідь
 • Грудень 01, 2017
  Чи є об’єктом оподаткування ПДВ вторинне постачання свідоцтва на право власності на майновий пай члена КСП (майновий сертифікат) і що є базою оподаткування (номінальна вартість чи вартість придбання)? База оподаткування ПДВ у разі продажу сертифіката за ціною, нижчою ціни придбання?
  Показати відповідь
 • Грудень 01, 2017
  Доброго дня! У мого керівника виникло запитання, тому я дослівно його пишу та прошу надати відповідь: "Прошу разъяснить ситуацию по выплате зарплаты директору предприятия (без нарушения КЗОТ). Директор ТОВ оформлен по основному месту работы на ставку 10 000 грн, кроме того, он оформлен дополнительно директором ТОВ другого предприятия по совместительству на ставку 10 000 грн. Рабочая неделя не может превышать 40 часов. Т. е. директор работает на двух предприятиях не полную рабочую неделю.
  Показати відповідь
Національна школа суддів України

Національна школа суддів України РЕКОМЕНДУЄ Taxlink!

 

Ми хочемо повідомити, що на всіх стратегічних етапах розроблення платформи до нас активно долучалась Національна школа суддів України, яка і зараз продовжує активно підтримувати наші ідеї та брати участь в удосконаленні платформи. Національна школа суддів України здійснює спеціальну підготовку кандидатів на посаду судді, підготовку та навчання суддів з метою підвищення рівня кваліфікації; підготовку працівників апаратів судів; проведення наукових досліджень з питань удосконалення судового устрою, статусу суддів і судочинства; вивчення міжнародного досвіду організації діяльності судів.

 

Така співпраця допомогла залучити суддів адміністративних судів до роботи з платформою. Наразі на платформі зареєстрована велика кількість суддів адміністративних судів, кожен з яких може брати участь в обговоренні матеріалів платформи, доповнювати їх своїми позиціями.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Наші партнери