Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Роз'яснення
Національний банк України

◄◄ 1 2 3 4 ►►
1
За назвою роз'яснення:
За датою:
За номером:
Шукати

Новини

25.09.2017
Чи може платник віднести до податкового кредиту суми, сплачені на придбання товарів/послуг для ремонту цілісного майнового комплексу?

Як нагадує ДФСУ в індивідуальній податковій консультації від 15.09.2017 № 1976/6/99-99-15-02-02-15/ІПК, згідно з підпунктом 138.3.2 пункту 138.3 статт

25.09.2017
Про перевірки, судову практику та перспективи розвитку ТЦУ в Україні – розповідає Наталія Рубан

1. Спочатку  розкажіть, як наразі в ДФС організовано податковий контроль за трансфертним ціноутворенням, скільки осіб здійснюють такий контроль?

Показати ще новини
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити