Уряд не хоче відміняти систему СМКОР

Аа Аа

Представники реального бізнесу вже досить постраждали від недосконалості системи блокування реєстрації ПН/РК. Минулого тижня Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики анонсував розробку нового законопроекту, який матиме на меті покласти край недосконалості системи СМКОР. 11 вересня Ніна Южаніна повідомила на офіційній сторінці у Facebook, що нарешті акт готовий і буде зареєстровано.

Проте Уряд відреагував миттєво і не так, як очікувалося.

Міністерство фінансів закликало Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики утриматися від реєстрації законопроекту, який може скасувати систему СМКОР, чи зробити так, щоб вона запрацювала у тестовому режимі.

Мінфін наголосив, що він готовий до діалогу із законодавцями. І назвав представників реального бізнесу, які вже достатньо постраждали, «лобістами». Не можна спростовувати того факту, що система, якби працювала так, як було визначено у релізі, дійсно принесла б державі багато вигоди. Проте слід зважати і враховувати ситуацію. Блокуються не податкові накладні, а реальний бізнес, робота якого фактично паралізована. Інформацію про причини, за якими, на думку Уряду, не можна реєструвати законопроект у ВР, ви можете знайти за посиланням

Попередня стаття Наступна стаття