Україна повертається на міжнародні ринки капіталу

08 Вересня 2017 (0) #Мінфін #ринок капіталу
Аа Аа

"Україна планує повертатися на міжнародні ринки капіталу", -  таку заяву зробив міністр фінансів України Олександр Данилюк. Він наголосив, що вперше наша держава запланувала транзакцію такого рівня складності. Наступного тижня розпочинаються перемовини з міжнародними інвесторами на roadshows[1] в США та Великобританії.

Як повідомляється на сайті Мінфіну для України є стратегічно важливою задачею вийти на ринки капіталів та цінних паперів у цілях управління державним боргом. З цією метою Мінфін залучив до співпраці  BNP Paribas, J.P. Morgan та Goldman Sachs для налагодження контактів з інвесторами. Фінансовим радником Міністерства фінансів України виступає Rothschild.

Зустрічі  у Лондоні заплановані – 11-12 вересня, Нью-Йорку – 13 вересня, та Бостоні – 14 вересня.

Після цього Україна здійснить випуск облігацій зовнішньої державної позики. Разом із запропонованим випуском, Міністерство фінансів України оголосило про пропозицію викупу існуючих євробондів зовнішньої державної позики України з погашенням у 2019 та 2020 роках.

Нагадаємо, що Уряд досить серйозно підходить до врегулювання питань, які пов'язані із ринками капіталу, також НБУ проводить активну валютну політику. 

 

[1] Елемент практичної підготовки компанії-емітента при випуску її цінних паперів (облігації, акції, і т. д.) в тому числі при первинному публічному розміщенні (IPO). Це серія зустрічей з потенційними інвесторами і аналітиками в ключових містах світу. 

Попередня стаття Наступна стаття