Трамп намагається повернути офшорні доходи до США

16 Червня 2017 (0)
Аа Аа

Президент США Дональд Трамп збирається ініціювати податок на репатріацію на офшорні доходи в розмірі 10 процентів замість існуючих 35. Також у ЗМІ повідомляється, що Президент буде відстоювати зниження ставок податку на малий бізнес, індивідуальних підприємців та хедж-фонди до 15 процентів з 39, 6 процентів.

Також в Конгресі розглядається інший законопроект з податкової реформи, ініційований Спікером палати представників Полом Райаном. В будь-якому випадку, республіканці, які контролюють обидві палати Конгресу, будуть доробляти існуючі пропозиції, якщо останні хочуть провести першу широкомасштабну податкову реформу з 1986 року.

З аналізу існуючих пропозицій слід виділити, що Дональд Трамп намагається встановити ставку корпоративного податку на рівні 15 %, незважаючи на негативні ефекти бюджетного дефіциту. План Спікера палати представників відрізняється тим, що ставка податку буде знижена до 20 %, а не 15 %.

Республіканці планують використовувати процес узгодження бюджету задля прийняття податкової реформи, що в свою чергу означає, що для прийняття закону необхідно буде отримати просту більшість голосів. Майже всі демократи, швидше за все, виступлять проти податкового закону, якщо він істотно зменшить податкові ставки для багатих американців і корпорацій.

За матеріалами CNBS

Попередня стаття Наступна стаття

Останні новини:

У Києві обговорили перспективи законодавчого врегулювання питань поштового імпорту: проблематика та шляхи вирішення

24 Жовтня 2017

Технічні моменти подання пояснень та копій документів у випадку блокування реєстрації ПН/РК

24 Жовтня 2017

Мінфін став автором нових змін до системи блокування ПН/РК

24 Жовтня 2017

Судова реформа, боротьба зі скрутками, процедурний аспект адміністрування податків та інші актуальні питання на Форумі з непрямого оподаткування

24 Жовтня 2017

Огляд податкового законодавства за 16 - 22 жовтня 2017 року

23 Жовтня 2017

Чи може неплатник ПДВ бути управителем майна: пояснює ДФС

23 Жовтня 2017

Особливості відображення у податковій звітності витрат і доходів підприємця на загальній системі оподаткування

23 Жовтня 2017

Як одночасно застосовуються пільговий режим оподаткування та касовий метод обліку з ПДВ?

23 Жовтня 2017