Тім Кук хоче нових умов оподаткування Apple на батьківщині

16 Червня 2017 (0)
Аа Аа

Apple має мільярди доларів готівки за кордоном, і у генерального директора Тіма Кука є політичне рішення, як повернути їх назад до США.

У своєму виступі перед Bloomberg Businessweek, Кук сказав, що повернути ці гроші є «добрим кроком для Америки». Він вказав, що необхідний більш розумний процент податків – 10 чи, максимум, 20 відсотків – репатріація.

«Проблема не в тому, що існує податок на міжнародні доходи. Проблема в тому, що наявний зараз податок є просто божевільним», - зазначив Кук. «Ніхто не погодиться оподатковувати іноземні доходи в США за ставкою 40 відсотків – мається на увазі 35 відсотків федеральних податків, а потім ще і 5 відсотків місцевих. Це проблема. Я думаю, що для Сполучених Штатів Америки розумно мати якість податкові пільги для іноземних доходів. Це вигідно для всіх, аби ставка податку була виправданою».

Кук не вперше заявляє про необґрунтований податковий тягар Apple. До оподаткування більшості своїх активів (близько 256,8 мільярдів доларів готівкою) за кордоном, корпорація підходить досить творчо. Тільки так їх вдається утримувати в таких юрисдикціях, як Ірландія.

Але тепер Apple може скористатися пропозицією Д. Трампа щодо податку на репатріацію офшорних доходів в розмірі 10 відсотків порівняно із чинними 35 відсотками. Згідно з даними CNBC, компанія Apple не одинока – такі високотехнологічні гіганти як Cisco, Intel, Microsoft, Oracle и Alphabet, також можуть бути у виграші від пропонованих нововведень.

За матеріалами CNBC.

Попередня стаття Наступна стаття

Останні новини:

У Києві обговорили перспективи законодавчого врегулювання питань поштового імпорту: проблематика та шляхи вирішення

24 Жовтня 2017

Технічні моменти подання пояснень та копій документів у випадку блокування реєстрації ПН/РК

24 Жовтня 2017

Мінфін став автором нових змін до системи блокування ПН/РК

24 Жовтня 2017

Судова реформа, боротьба зі скрутками, процедурний аспект адміністрування податків та інші актуальні питання на Форумі з непрямого оподаткування

24 Жовтня 2017

Огляд податкового законодавства за 16 - 22 жовтня 2017 року

23 Жовтня 2017

Чи може неплатник ПДВ бути управителем майна: пояснює ДФС

23 Жовтня 2017

Особливості відображення у податковій звітності витрат і доходів підприємця на загальній системі оподаткування

23 Жовтня 2017

Як одночасно застосовуються пільговий режим оподаткування та касовий метод обліку з ПДВ?

23 Жовтня 2017