Про придбаний ТЗ юрособа має повідомити за формою № 20-ОПП

16 Червня 2017 (0)
Аа Аа

У разі придбання (оренди) юридичною особою транспортного засобу для своїх господарських потреб або потреб відокремленого підрозділу (філії) нею до контролюючих органів подається повідомлення за ф. № 20-ОПП.

Таке повідомлення подається протягом 10 робочих днів після придбання (оформлення договору оренди) відповідного ТЗ за основним місцем обліку такої юридичної особи, нагадують податківці з ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві.

Якщо ТЗ придбавається (орендується) юрособою для потреб відокремленого підрозділу (філії), у графі «Місцезнаходження об’єкта оподаткування» повідомлення за ф. № 20-ОПП зазначається адреса відокремленого підрозділу (філії) за місцезнаходженням транспортного засобу.

Крім того, якщо юридична особа в повідомленні за ф. № 20-ОПП вже зазначила транспортні засоби, які знаходяться у її власності (оренді), то при наступному придбанні (оренді) або відчуженні транспортних засобів у повідомленні за ф. № 20-ОПП зазначаються тільки ті об’єкти, з якими сталися зміни.

Нагадуємо, відповідно до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.2011 № 1588, платник податків зобов’язаний повідомляти контролюючий орган за основним місцем обліку про всі об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням. Повідомлення про такі об’єкти подається за формою № 20-ОПП.

Зверніть увагу, форма повідомлення № 20-ОПП зазнала змін, докладніше про які читайте за посиланням.

Попередня стаття Наступна стаття

Останні новини:

У Києві обговорили перспективи законодавчого врегулювання питань поштового імпорту: проблематика та шляхи вирішення

24 Жовтня 2017

Технічні моменти подання пояснень та копій документів у випадку блокування реєстрації ПН/РК

24 Жовтня 2017

Мінфін став автором нових змін до системи блокування ПН/РК

24 Жовтня 2017

Судова реформа, боротьба зі скрутками, процедурний аспект адміністрування податків та інші актуальні питання на Форумі з непрямого оподаткування

24 Жовтня 2017

Огляд податкового законодавства за 16 - 22 жовтня 2017 року

23 Жовтня 2017

Чи може неплатник ПДВ бути управителем майна: пояснює ДФС

23 Жовтня 2017

Особливості відображення у податковій звітності витрат і доходів підприємця на загальній системі оподаткування

23 Жовтня 2017

Як одночасно застосовуються пільговий режим оподаткування та касовий метод обліку з ПДВ?

23 Жовтня 2017