Податкова поліція: Finita la Commedia?

07 Вересня 2017 (0) #Мінфін #СФР
Аа Аа

КМУ на офіційній зустрічі 6 вересня, погодив ЗП про ліквідацію Податкової міліції. Про це на офіційній сторінці в Facebook повідомив очільник Міністерства фінансів Олександр Данилюк: «Carthago delenda est! Карфаген має бути зруйновано! Податкову міліцію має бути остаточно ліквідовано! Час створювати нову професійну Службу Фінансових Розслідувань!»

Також 7 вересня Президент України Петро Порошенко голосом з трибуни ВР прокоментував це рішення: «Питання назріле і перезріле – питання служби фінансових розслідувань. Цей принципово новий орган не повинен мати права переслідувати окремих підприємців, представників малого та середнього бізнесу, і навіть і великого бізнесу, якщо тільки вони не є організаторами і учасниками схем системного розкрадання бюджетних коштів чи несплати податків. Головним в діяльності служби має стати аналітична робота, спрямована на виявлення злочинних схем, їх експертне вивчення. Звичайно, що нова служба має мати увесь спектр повноважень для протидії економічній злочинності. Як правоохоронний орган демократичного суспільства СФР буде повністю незалежна в своїй діяльності, але перебуватиме під повним парламентським контролем...».  

Нагадаємо, що наразі планується створити Службу фінансових розслідувань. А також у ВР зареєстровано ЗП № 4228 від 15.03.2016 «Про Фінансову поліцію».

Інформацію з цього питання ви можете знайти на нашому сайті:

Служба фінрозслідувань: від аналітиків до спецпідрозділу

В Україні буде створено Службу фінансових розслідувань

Попередня стаття Наступна стаття