Огляд податкового законодавства за 31 липня – 06 серпня 2017 року

07 Серпня 2017 (0) #Огляд законодавства
Аа Аа

Законопроекти

Щодо пересилання товарів у міжнародних поштових, експрес-відправленнях

01 серпня 2017 року Верховною Радою України були зареєстровані Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо пересилання товарів у міжнародних поштових, експрес-відправленнях № 6756-1 та Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо пересилання товарів у міжнародних поштових, експрес-відправленнях № 6755-1.

Законопроектом вносяться зміни до Податкового та Митного кодексів України пропонується встановити, що товари (крім підакцизних), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 200 євро та сумарна вага таких товарів не перевищує 50 кг., що переміщуються (пересилаються) на митну територію України на адресу одного одержувача в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях, на адресу одного одержувача в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях, підлягають усному декларуванню на підставі товаросупровідних документів та не є об’єктами оподаткування митними платежами.

 

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 500 7772

Увійти
Зареєструватися
Попередня стаття Наступна стаття