Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Огляд податкового законодавства за 26 грудня 2016 року – 1 січня 2017 року
}
03.01.2017 Огляд податкового законодавства за 26 грудня 2016 року – 1 січня 2017 року

Шановні читачі! Прийшов 2017 рік, і Україна зустріла його з оновленим Податковим кодексом. Зміни, що були прийняті Верховною Радою, в цілому є прогресивними, але враховуючи особливості національної законотворчої діяльності, під час прийняття змін до ПК України, на думку деяких народних депутатів, багато прогресивних змін, зокрема, стосовно передання баз даних від ДФС до Мінфіну, було провалено.

Команда Taxlink вже опубліковувала аналіз ключових змін до ПК України, але можливо у процесі підготовки до новорічних свят дехто не так уважно слідкував за розвитком подій і змістом запропонованих змін, тому пропонуємо Вашій увазі огляд змін щодо:

Окрім того, окремі зміни торкнуться і платників ЄСВ.

Упродовж робочого тижня, що передував новому року, деякі народні депутати та Кабінет Міністрів встигли подати до Верховної Ради України декілька законопроектів, що пропонують нам зміни до Податкового та Митного кодексів, а ДФС опублікувала цілу низку роз’яснень стосовно найбільш актуальних питань, які цікавили платників податків наприкінці 2016 року.

 

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 500 7772

Увійти
Зареєструватися
Податки підвищуватимуть не частіше, ніж раз у 5 років?
Стабільність податкового законодавства є одним з тих принципів, на недотримання якого законодавцем в Україні скаржаться досить часто. Депутат пропонує цей принцип посилити та  внести відповідні зміни до Податкового кодексу України.
Для реалізації податкової реформи сьогодні прийнято 8 постанов КМУ
На сьогоднішньому засіданні Кабміну було затверджено низку постанов Уряду, спрямованих на імплементацію норм Закону від 21.12.2016 р. № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні».
Чому (не)потрібні антикорупційні декларації? – думки експертів
Вчора П.Порошенко підписав зміни до Закону «Про запобігання корупції», які не лише забезпечать відстрочку у подачі декларації для військовослужбовців, а й змусять подавати е-декларації представників ГО, які мають відношення до антикорупційної роботи.
Поріг притягнення до відповідальності за несплату податків може вирости в 3 рази
Парламенту пропонують переглянути розміри сум податків та ЄСВ, ухилення від сплати яких дозволяє притягнути особу до кримінальної відповідальності.
Коментарі (0)
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити