Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Огляд податкового законодавства за 26 грудня 2016 року – 1 січня 2017 року
}
03.01.2017 Огляд податкового законодавства за 26 грудня 2016 року – 1 січня 2017 року

Шановні читачі! Прийшов 2017 рік, і Україна зустріла його з оновленим Податковим кодексом. Зміни, що були прийняті Верховною Радою, в цілому є прогресивними, але враховуючи особливості національної законотворчої діяльності, під час прийняття змін до ПК України, на думку деяких народних депутатів, багато прогресивних змін, зокрема, стосовно передання баз даних від ДФС до Мінфіну, було провалено.

Команда Taxlink вже опубліковувала аналіз ключових змін до ПК України, але можливо у процесі підготовки до новорічних свят дехто не так уважно слідкував за розвитком подій і змістом запропонованих змін, тому пропонуємо Вашій увазі огляд змін щодо:

Окрім того, окремі зміни торкнуться і платників ЄСВ.

Упродовж робочого тижня, що передував новому року, деякі народні депутати та Кабінет Міністрів встигли подати до Верховної Ради України декілька законопроектів, що пропонують нам зміни до Податкового та Митного кодексів, а ДФС опублікувала цілу низку роз’яснень стосовно найбільш актуальних питань, які цікавили платників податків наприкінці 2016 року.

 

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 500 7772

Увійти
Зареєструватися
Данилюк в середу розкаже про реформування податкової міліції
Міністр фінансів України Олександр Данилюк поінформує депутатів про концепції реформування податкової міліції та підготовку законопроекту про створення окремого органу протидії фінансовій  злочинності.
Білоруси протестують проти податку "на дармоїдство"
 В центрі Мінська пройшов «Марш розсерджених білорусів» – акція з вимогою про скасування декрету «про дармоїдство».
Податкова система Сінгапуру може зазнати змін
На наступному тижні, в рамках представлення бюджету Сінгапуру на 2017 рік, можуть озвучити конкретні пропозиції щодо перегляду податкової системи країни.
Швейцарський референдум вирішив долю податкової реформи
У Швейцарії відбувся загальний референдум, за результатами якого швейцарці не підтримали ініціативу уряду, якою пропонувалося реформування податкової системи та відміна низьких податкових ставок для тисяч транснаціональних компаній, зареєстрованих у країні.
Коментарі (0)
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити