Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Огляд податкового законодавства за 10 - 16 квітня 2017 року
}
18.04.2017 Огляд податкового законодавства за 10 - 16 квітня 2017 року

Законопроекти

Щодо встановлення принципу конституційності податків та зборів, приведення податкового законодавства у відповідність до цього принципу шляхом скасування оподаткування пенсій і відшкодування пенсіонерам суми вже сплаченого податку

10 квітня 2017 року у Верховній Раді України був зареєстрований Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо встановлення принципу конституційності податків та зборів, приведення податкового законодавства у відповідність до цього принципу шляхом скасування оподаткування пенсій і відшкодування пенсіонерам суми вже сплаченого податку № 6326.

Законопроектом пропонується додати принцип конституційності до переліку принципів, на яких грунтується податкове законодавство.

Також пропонується встановити заборону:

- на включення до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку суми пенсій (включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону) або щомісячного довічного грошового утримання, отримуваних платником податку з Пенсійного фонду України чи бюджету;

- здійснення іншого оподаткування суми пенсії (включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону), отримуваної платником.

Крім того, пропонується відшкодувати особами суми ПДФО, які були сплачені із пенсій або довічного грошового утримання у період з 1 січня 2015 року до дня набрання законом чинності.

Більш детально з аналізом цього законопроекту Ви можете ознайомитися за цим посиланням.

 

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 500 7772

Увійти
Зареєструватися
В якому порядку працюватимуть робочі групи по реформі митниці? - графік
Міністерство фінансів України після вчорашньої зустрічі з представниками експертного середовища щодо реформування митниці опублікувало графік роботи відповідних робочих груп, які напрацьовуватимуть план імплментації концепції реформування ДФС в митному напрямку.
В Мінфіні стартували обговорення реформи митниці: є зауваження
Вчора Мінфін зробив спробу обговорити з громадськістю та представниками експертного середовища концепцію реформування митниці з метою сформувати на основі цієї концепції відповідний план її реалізації. Втім, обговорення трохи ускладнював той факт, що сама концепція досі не лише не опублікована, а й
Адміністрацію Президента просять не втручатись в роботу СЕА ПДВ
Адміністрацію Президента України закликали утриматись від втручання у роботу системи адміністрування ПДВ, а Мінфін – гарантувати незалежність та безпеку її функціонування.
Огляд податкового законодавства за 17-23 квітня 2017 року
Представляємо Вашій увазі огляд податкового законодавства за поточний тиждень. Коротко та критично про основні введені, пропоновані зміни, листи та роз'яснення.
Коментарі (0)
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити