Огляд податкового законодавства з 4 по 10 вересня 2017 року

Законопроекти

Щодо зміни доходів Державного бюджету та бюджетів розвитку місцевих бюджетів від використання частини виробленої продукції, що залишиться у власності держави відповідно до угод про розподіл продукції

04.09.2017 року у Верховній Раді України був зареєстрований Законопроект «Про внесення змін до статей 29 та 71 Бюджетного кодексу України (щодо розподілу доходів за угодами про розподіл продукції між Державним бюджетом та бюджетом розвитку місцевих бюджетів)» № 7058. Відповідним законопроектом ініціатори прагнуть змінити розподіл доходів, отриманих від угод про розподіл продукції шляхом перерахування 30 % від таких угод до Державного бюджету України (замість існуючих 90 %), решту у розмірі 70 % (замість нинішніх 10 %) пропонується перераховувати до бюджетів розвитку місцевих бюджетів для покращення умов життя місцевих громад та фінансування програм місцевого розвитку.

 

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 500 7772

Увійти
Зареєструватися
Попередня стаття Наступна стаття