Неоподатковувану вартість посилок знову пропонують змінити

04 Серпня 2017 (0)
Аа Аа

У Верховній Раді знову пропонують внести зміни, які будуть стосуватися вартості і ваги міжнародних посилок, які не обкладаються митом.

Зокрема, пропонується збільшити вартість товарів, що пересилаються в Україну одному одержувачу в одній депеші від одного відправника, які підлягають усному декларуванню без обкладання митними платежами, зі 150 євро до 200 євро.

При цьому депутат пропонує встановити обмеження у вазі для таких товарів. Так, їх сумарна вага не повинен буде перевищувати 50 кг.

Вартість буде піднята до 200 євро також для товарів, які ввозяться в Україну її громадянами.

На думку автора законопроекту, дані зміни сприятимуть розширенню доступу українців до зарубіжного ринку товарів, підвищенню їх купівельної спроможності, зниження податкового навантаження, а також забезпечення українських споживачів якісними товарами за меншою ціною.

Раніше вже були спроби змінити неоподатковувану вартість індивідуальних посилок. Так, Міндоходов пропонувало зменшити вартість посилок до 100 євро, а Асоціація підприємств інформаційних технологій України - до 22 євро.

Законопроект № 6755-1 «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо пересилання товарів у міжнародних поштових, експрес-відправленнях» зареєстрований в Парламенті 1 серпня 2017 року. Нагадаємо, що ми вже писали про законопроект № 6755 «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо заходів з детінізації оподаткування ввезення товарів в окремих випадках». 

Попередня стаття Наступна стаття