На яку дату ДФС отримує скаргу на рішення про відмову у реєстрації ПН/РК?

08 Листопада 2017 (0) #Скарга #комісія #ДФС
Аа Аа

Скарга на рішення Комісії ДФС про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, які були заблоковані відповідно до положення пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України, вважається отриманою ДФС України на дату поставлення відмітки про її надходження службою діловодства.

Вищезазначене роз’яснення було розміщено у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі «ЗІР» (категорія 133.03).

Нагадуємо, що вищезазначена скарга подається до ДФС України платником ПДВ у письмовому вигляді особисто (уповноваженою особою) або шляхом поштового відправлення. Причому контролюючий орган не може відмовити платнику у реєстрації такої скарги.

 

Попередня стаття Наступна стаття