Мінфін залучає союзників у боротьбі проти парламентського варіанту вирішення питання з СМКОР

Не закінчуються баталії навколо законопроекту про внесення змін у  режимі блокування ПН/РК (№ 7115). 05 жовтня цей проект було ухвалено на засіданні  Комітету з питань податкової та митної політики, а також прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді взяти його за основу та в цілому як Закон України.

Як відповідь Мінфін розіслав на електронні адреси народних депутатів, їх помічників та в засоби масової інформації лист МВФ, який стурбований і занепокоєний появою законопроекту № 7115. Про це повідомили на своїх сторінках у Facebook О. Германова та народний депутат А. Журжій.

Мінфін із самого початку відкидав ідею зміни у режимі блокування ПН/РК, аргументуючи це загрозою автоматичному відшкодуванню ПДВ.

Великий бізнес також виступив проти внесення змін до системи блокування податкових накладних (у 2016 році ним було сплачено більше 5 млн грн податків і зборів, таким чином, під моніторинг вони не потрапляють).

Тепер уже і аграрії не проти все залишити без змін, бо їх поставили у недоторкане становище, оскільки у п’ятницю набрав чинності наказ Міністерства фінансів від 18 вересня 2017 року № 776, який зобов’язує ДФС автоматично реєструвати податкові накладні сільськогосподарських підприємств.

Детально про зміни, запропоновані проектом № 7115, ми писали раніше.

Також Уряд представив альтернативний законопроект.

 
Попередня стаття Наступна стаття